Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, alüminyum gibi metallerden imal edilen profillerdir. Kullanma açısından epey ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C yapmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın hizmetlevsellik itibarıyla önemli olduğunu değerlendirerek harekete yermek epey önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en hayır şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Kızılüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri sağlam anlamda tatmin edici olsa da bazı yol detayları kasti faaliyet geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değhizmetkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi lakırtıınlık tercih ediliyorsa ona usturuplu bir seçim kurmak esaslı olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün gestalt 3000 mm’dir. Ancak projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler de tercih etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve gereksinimleriniza bakılırsa bir seçim yaparak kaliteye kavuşmak icap misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden fayda getirmek namına tercihinizi yapmalısınız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri dâhilin sadece harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Yorum yapın