hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde nazar boncuğu bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant enliliği ve fiziki gücüne göre aşkın skorda hosting barındırılabilir, nazire gelimi vasati bir soy elektronik beyinından oluşturulacak bir sunucu 100 adet linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve mürtefi yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant enliliği ya da seyrüsefer, eğer varsa yalıtım ücreti eğer dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher sargılı olarak sizin katlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çalışır durumda data centera doğrulama etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, kökeninden aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada nazar boncuğu ayırt size ait bir limit dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını akit bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna sargılı olarak izole bant enliliği ve yalıtım ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden asıl paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız asıl CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Yorum yapın

instagram takipçi satın al takipci satin al