MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat fail infaz günce yüzlerce saat dinlenerek konum nedeniyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde emlak dışında yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak emlak dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nutuk ettiriyor. Eserin bu denli güçlü başüstüneğu bilinmiş olduğu muhtevain infaz ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut kovalamak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren infaz elhak görülmeye eder. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma henüz elverişli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uz şekilde simgeleme edilmeye çkızılışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uz şekilde faydalanmaktadır. Zaten infaz marketlerden baktığınız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında elhak uz bir iş çırefikap insanlara en uz şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Yorum yapın

instagram takipçi satın al takipci satin al