Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical bâtınin üretilen daha merasimsiz modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının kötüya kaymasını çelmek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya başlangıçlandı. Ayrıca unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri münhal ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk sağlamlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine essah fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler deri dansında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birbir hayli koca dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de belde almaya başlangıçladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte de evetğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu kadar zarif olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuz rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri birlik parça olarak satmanın birlikte birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat gitgide liberalleşmeye essah revan seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla alakalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh sağlamak bâtınin kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse de bel kemiği başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları birlik başına veya bir partnerle her evetştan âdem tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata nitelik izafe etmek bâtınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde saklayarak evetğu bâtınin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla duymak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre yok etmek, konulevselliği hakkında malumat edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bâtınin makro çaba sarf etmelidirler. Antrparantez; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan tuzakışdoneş daha zorlamasız ve sıkıntı olmaya başlangıçladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks dirimında yaşanmış olan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu pozitifrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Sair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, dirimına hayatiyetlilık izafe etmek, daha uz bir orgazm duymak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek bâtınin sex shoplardan tuzakışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan aksatai haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra makro vürutmeler ve seksüel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum essah olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri birlik şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta epey aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona göre faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en zorlamasız yolu. Antrparantez seks esnasında kaynatmak çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken gayrimeskûnyok etmek bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir yük teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha uz seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Yorum yapın

instagram takipçi satın al takipci satin al