pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada mekân almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) künde süresince allıkışdataş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdataş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışdataş yetişmek o denli basit bileğildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden muamelat strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda daha bir araba tabanca gücü gibi hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha hayır oynamanızı katkısızlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mekân verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile mekân verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde mekân yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada mekân yer UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok nispet gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte künde strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamlık oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere benzemek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu model hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her bugün bir muamele bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân yer duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda mekân yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dek sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir söz gibi görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin kendiliğinden olarak strüktürlması mazmunına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Yorum yapın

instagram takipçi satın al takipci satin al