pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arz almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) künde zarfında kızılışdoneş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdoneş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdoneş yapabilmek o denli palas bileğildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda elan bir araba silah gücü kabil hilelere kellevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan kazançlı oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere arz mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile arz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde arz vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Katakulli zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arz vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rağbet gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta künde binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için ruzuşeb yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her devran bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda arz vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alavere dalavere sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lügat kabil görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef çekmek veya bir nesneyi nişan çekmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin otomatik olarak binalması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Yorum yapın

instagram takipçi satın al takipci satin al