Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza temelli giriş yaratıcı ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 zaman önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir yoklama bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme fail yakınlarımızdan yoklama sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme ettiği kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğunlukla kullanıcı adınızı bileğçalışmatirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde ülke vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğunlukla Instagram angajmansı istediği muhtevain şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çkazanmak muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişyerinde farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nasıl Aptal Alınır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen zevat muhtevain ne efsus ki çok ziyade usul bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok ziyade dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye aslında başka kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi bileğçalışmatirin ve yalnız arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğçalışmatiğinde veya kullanıcı adınız bileğçalışmatiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğçalışmatirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğçalışmatirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğçalışmatiren sen bileğilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da gâh “bileğçalışmaikliği sonuç kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız fakat çoğunlukla saldırganlar e-posta adresini bileğçalışmatirdiği muhtevain sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Yorum yapın

instagram takipçi satın al takipci satin al