ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçsaksıak Ekincilik, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri midein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Makul aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım hayata geçirmeye saksıladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve tarım dalünün anbean çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Teknoloji ile baş başa gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabil ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta yalnızca tarım dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de anbean artmaktadır.

Üçsaksıak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve kuvvetlü kişioğlu kaynağına iye olan Üçsaksıak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak paha sağlayıcı Üçsaksıak Ekincilik; sıkı Ar-Ge çalışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Daima ilerleme ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçsaksıak Ekincilik ürünlerinin hem el süresince hem de el haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçsaksıak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin usturuplu ve stabil bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yeterli ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bereketli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok elan esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan elan lüks sonuç ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan bereketli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en önemli gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan bereketli hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açık bir hendek hafriyatsına dökmek midein yaygın olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden çekmek midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kabil alanlara dökmek midein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir rabıtalantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değiştirilebilir ve birkötü ağababaşmanla da oylumluletilebilir. Ana üstelikşenler çoğu kez hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakarak nispetle düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler midein tercih edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ekincilik’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin icma ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği gün efsaneviın benzinü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları tek seferde alabilir ve elan uygun beslenebilir. Yem karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan uygun beslenmesine böylece elan lüks mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Muhtelit Makinaları da Üçsaksıak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı ensesi kalın ve bereketli bir zirai üretim midein önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı midein önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uygun durumlara gelmesi midein zirai dış satım noktasında Üçsaksıak Ekincilik olarak bütün çalışanlarımızın katkısıyla baş başa
Üçsaksıak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Yorum yapın

instagram takipçi satın al takipci satin al